موارد جنسی

حساسیت چوچوله و چرب کردن و روغن کاری آن
نویسنده : کاوه مجنون - ساعت ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٢ آذر ،۱۳٩٠
 


ما فهمیدیم که چوچوله در کجا و چکونه است، حالا نوبت چیست؟ در ابتدا باید تذکر در مورد حساست چوچوله و احتمال نیاز به روغن کاری اضافی بدهم. حساسیت چوچوله از زنی به زن دیگر بسیار متغیر است، زنانی هستند که در صورت تماس مستقیم دست با چوچوله‌شان احساس درد می‌کنند و زنان دیگری هم هستند که اصلاَ چوچوله‌شان به تماس حساس نیست. بعضی ممکن است در ابتدا نیاز به یک تماس آرام و سبک داشته باشند و وقتی به ارگاسم نزدیک شدند نیاز به تماس محکم‌تر داشته باشند. بهترین کار اینست که با یک تماس آرام و سبک در ابتدای کار شروع کنید و هرچه زن برانگیخته‌تر می‌شود فشار را بیشتر کنیم. حرکات بدنش را نگاه کنید و به صداهایش نیز گوش بدهید تا متوجه بشوید که نیاز به اعمال فشار بیشتر دارید یا مقدار فشار کافیست. مراقب باشید که تقریباَ همیشه شما نمی‌خواهید که چوچوله را طوری بفشارید که کوچک شود بنابراین فشار بدهید اما نه بصورت ناگهانی و وحشیانه. تعداد کمی از زنها ممکن از از فشردن شدید و وحشیانه در حال ارگاسم لذت ببرند ولی قبل از سعی برای انجام این کار حتماَ به او اعلام کنید.

قلب

با توجه به حساسیت چوچوله شریکتان و نیز میزان ترشحات لیز طبیعی بدن او شما ممکن است نیاز به روانکاری اضافی قبل از ماساژ داشته باشید. در ابتدا بدون آن سعی بنمائید، اما اگر کششی به این کار نشان نداد و یا اعلام کرد که حساس است و یا چیزی حس نکرد، یک لایه کامل از یک روان کننده بر روی فرج او بمالید. شما هرگز قسمت بلوطی شکل چوچوله را با انگشتان بدون روانکار لمس نکنید اگرچه در بعضی مواقع این کار صورت می‌گیرد.

قلب

ممکن است شما بخواهید که دستکش‌های لاتکس یا وینیل به دست کنید. آنها انگشتان شما را خیلی لیز می‌کنند و بهتر است در مواقعی که چوچوله شریکتان خیلی حساس است و یا وقتی که پوست دستتان خیلی خشن است از آنها استفاده کنید همچنین آنها در مواقعی که می‌خواهید در حین ماساژ انگشتانتان را وارد فرج شریکتان بکنید بدرد می‌خورند تا از خراشیدگی دیواره فرج توسط ناخنهایتان جلوگیری کنند. دستکشهای وینیل و لاتکس در داروخانه‌های زیادی با قیمت ارزان در دسترس هستند